Kurumsal

Kurumsal

365 Gün Toptan Fiyatına Perakende Satış

Kurumsal

Yaşamda insanın sahip olması gereken önemli birkaç şey vardır. Birlik ve beraberlik duygusu da bunlardan biridir. Kurumlar içerisinde kaliteli hizmete ulaşmak için bu duygu vazgeçilmez bir unsurdur. Biz, Gross16 Ailesi olarak geleneklerimizden kopmadan, ilke ve değerlerimize sahip çıkarak bu beraberlik duygusunu her zaman yaşıyor ve yaşatıyoruz. Çalışanlarımızla daima “biz” duygusunu yaşatmaya özen gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki; sizlere en iyi hizmeti ve kaliteyi sunabildiğimiz sürece sektörümüzde güçlü ve ilkeli olabileceğiz. Siz değerli müşterilerimiz için Gross16 Marketçilik ekibini; pratik ve çok yönlü düşünebilen, sorunlara çözüm üretme konusunda başarılı, görev ve sorumluluklarını bilerek davranan, iletişimi kuvvetli ve saygı çerçevesini asla aşmayan kişilerden seçtik.

Gross16 Marketçilik, kaliteli ve sağlıklı ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak için kurulmuştur. Sizin mağazamızdan memnun ayrılmanız bizim en temel ilkemizdir. Sizlerle birlikteliğimizin 30 yılı aşkın süredir devam etmesi de memnuniyetinizin göstergesidir. Bunu başarmak için hepimiz titizlikle çalıştık. Hep güler yüzle sizi karşılamaya özen gösterdik. En geniş ürün çeşitliliğini sağladık. Mağazamızın ve çalışanlarımızın temizliğine ve hijyenine her zaman dikkat ettik.

Sizlerle iletişimimizde ölçülü ve saygılı davranmayı ilke edindik. Şimdi de iletişimimizi daha da kuvvetlendirmek için, bu siteyi sizlere sunuyoruz. Bizi daha iyi tanımak, ihtiyaç duyduğunuz bilgileri edinmek, keyifli zaman geçirerek günün yorgunluğunu atmak, yeniliklerden haberdar olmak, Bursa ve Türkiye hakkında bilmediklerinizi öğrenmek, sizlerin de sesini duyurabileceği bir yayına sahip olmak, perakendecilik hakkında merak ettiklerinizi okumak ve daha pek çok şey için bu site rehberiniz olacak. Sizlerle olan her türlü bağ bizi daha da güçlendirir ve daha iyi hizmet vermek için enerji sağlar. Biz Gross16 Ailesi olarak bilginin insan yaşamındaki önem ve değerin farkındayız. Bu nedenle sevdiklerimize verebileceğimiz en güzel hediyenin bilgi olduğunu düşünüyoruz ve bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Siz bizim için değerlisiniz.

Bizler köklü bir kurum olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için hem personeli, hem mağazalarımızı yeniliyor ve geliştiriyor, hem de personelimizin eğitimine önem veriyoruz. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren kurumların geleceğe güvenle yolculuk edebileceğinin farkındayız. Çalışanlarımızın enerjisi ve dinamiğiyle siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyarız. Yaşamınızda kaliteden ödün vermemenizi temenni eder, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim…